Vyjádření ke lžím Ing. Petra Vovse

Iniciativa Předboj.eu vedená současným starostou Ing. Karlem Kodišem a místostarostou Mgr. Radkem Soběslavským prohlašuje, že útočné argumenty ve čtyřstránkovém materiálu Ing. Petra Vovse s názvem "Předbojáku, zamysli se!" se nezakládají na pravdě. 

Vzhledem k rozsahu a načasování doručení letáků do schránek občanů Předboje v předvečer prvního volebního dne, nemáme dostatek času se bránit proti jednotlivým nařčením odpovídajícím způsobem. 

Odmítáme proto jako lživý celý text bez výjimky.

Znovu opakujeme, že veškeré naše kroky byly řádně, veřejně a jednomyslně odhlasovány sedmičlenným zastupitelstvem obce Předboj, ve kterém má Ing. Voves své tři bývalé kolegy ze Sdružení nezávislých kandidátů, za které v roce 2010 sám kandidoval a neuspěl. Veškerá jeho obvinění tak dopadají i na ně, zejména pak na hlavu 2. místostarostky obce Pavly Příšovské, která nikdy neodmítla se na údajných nezákonnostech podílet, ač to udělat mohla a dokonce měla!

Ing. Voves neměl nikdy dost kuráže, aby se sám postavil do čela obce a převzal odpovědnost. 

Ing. Voves neměl dost kuráže ani na veřejný argumentační duel před zraky občanů Předboje, ke kterému ho před  minulými volbami vyzval Ing. Kodiš.

Ing. Voves ani tentokrát nepřekročil svůj stín.

 

Iniciativa Předboj.eu

Snažili jsme se vést věcnou a nekonfliktní kampaň. 

Omlouváme se, že jsme v jejím samém závěru museli v sebeobraně trochu přitvrdit.

Slibujeme, že se ke všem lživým obviněním detailně vyjádříme co nejdříve.